Sony KD-32W800 32" HDR TV, Direct LED, Bravia Engine, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 ,USB , HDMI ,...
KD32W800P1AEPSONY
Специална цена. Валидност до 22.05.2026г.
Безплатна доставка
Изпрати запитване
Добави в любими
Сравни
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    32" (81.28 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    Direct LED
  • Резолюция
    1366x768
  • Smart функция
    Android TV, Netflix, YouTube
  • Честота, Hz
    50Hz
  • Тунер
    DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
  • Аудио
    5W + 5W, Dolby Audio
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    3 HDMI, 2 USB, RF in, Digital Audio out, ARC
  • Енергиен клас
    F
  • Консумация, kWh/1000h
    32 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    73.3 x 18.9 x 46.8 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 200 mm