LG 55QNED70A6A, 55" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 /...
55QNED70A6ALG
Безплатна доставка
Изпрати запитване
Добави в любими
Сравни
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    55" (139.70 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    QNED
  • Резолюция
    3840x2160
  • Smart функция
    webOS Smart TV
  • Честота, Hz
    60Hz
  • Тунер
    DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
  • Аудио
    20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, WOW Orchestra
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    3 HDMI, 1 USB, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical)
  • Енергиен клас
    G
  • Консумация, kWh/1000h
    84 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    123.6 x 23.5 x 77.2 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    300 x 200 mm